wino

The Wine House – tu kupimy dobre wino w Warszawie

The Wine House jest sklepem z winami w Warszawie, którego oferta obejmuje ponad 600 różnych rodzajów win. Czy oferta sklepu skierowana jest tylko do klientów indywidualnych?

Sklep z szeroką ofertą win

W The Wine House znajdą Państwo bogaty asortyment win importowanych do nas z całego świata. Część trunków pochodzi z renomowanych winnic, które są dobrze znane miłośnikom wina, część przywożona jest do Polski od małych, lokalnych producentów, którzy mogą jednakże poszczycić się wyjątkowym produktem. The Wine House dąży to tego, aby przybliżać Polakom różne smaki, dlatego też dba o to, aby ceny oferowane przez sklepu były maksymalnie zbliżone do cen , które obowiązują w krajach produkcji.

HoReCa

The Wine House jest cenionym importerem win, który działa w branży HoReCa. Firma współpracuje z restauracjami na terenie całego kraju. Dzięki dużemu doświadczeniu pracownicy The Wine House dobiorą propozycje win adekwatnie do rodzaju restauracji. Możliwe jest również opracowanie projektu karty win. Gdy produkty The Wine House zostają wprowadzone, sprzedaż jest monitorowana. Gdy zmienia się karta win, The Wine House dokonuje wymiany tak że produkty są w ciągłej rotacji.

Dobór wina na wesela i eventy

The Wine House dobierze wina na różne okazje i wydarzenia takie jak wesela, eventy czy też na prezenty firmowe. W ofercie znajduje się więcej niż 600 rodzajów win – bez trudu każdy znajdzie tu to czego szuka w najlepszej cenie. The Wine House może przeprowadzić degustacje z narzeczonymi w celu dobrania najbardziej odpowiednich trunków na przyjęcie weselne.