Belle Spa&Clinic masaż Kobido

Relaks i dbałość o piękno i zdrowie z Belle Spa& Clinic

Belle Spa& Clinic to miejsce, w którym specjaliści z różnych dziedzin zadbają o Twoją urodę i zdrowie. Jakie zabiegi tam wykonasz? Dlaczego warto wybrać ten salon  Spa?

Liczy się indywidualne podejście

Salon Belle Spa & Clinic w Warszawie to miejsce, w którym kuracje zabiegowe dobierane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Szeroka oferta salonu umożliwia dobranie zabiegów, które pozwolą na skuteczne zwalczenie problemów z jakimi się borykasz. To miejsce, w którym holistyczne podejście do Klienta łączy się z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań medycznych.

Zabiegi jakie znajdziesz w salonie przyniosą korzyści nawet najbardziej wymagającym skórom. Specjaliści z Belle Spa& Clinic pracują na najlepszych na rynku kosmetykach polecanych przez dermatologów. Zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością przez kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej czy też fizjoterapeutów, którzy wciąż pogłębiają swoją wiedzę, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Salon to również miejsce, w którym zorganizujesz spotkanie firmowe lub prywatne, wieczór panieński czy też spotkanie z przyjaciółmi.

Jakie zabiegi wykonasz w salonie Belle Spa&Clinic?

W ofercie salonu znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży, rytuałów relaksacyjnych, zabiegów wykorzystujących sprawdzone i bezpieczne urządzenia medyczne i kosmetyczne.

Poznaj kilka przykładów zabiegów cieszących się coraz większym zainteresowaniem klientów:

Winback Beauty – to zabieg, który skutecznie modeluje sylwetkę przy wykorzystaniu certyfikowanego urządzenia medycznego. Główne zastosowanie Winback Beauty w terapii ciała to wspomniane już modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, pozbycie się nadmiaru tłuszczu na udach, brzuchu, biodrach oraz lifting biustu. Zabieg umożliwia również skuteczną walkę z rozstępami i bliznami, detoksykację oraz optymalizację procesów regeneracyjnych.

Intraject – jest nieinwazyjnym zabiegiem, który umożliwia odmłodzenie i głęboką odnowę skóry. Do jego wykonania również wykorzystywane jest certyfikowane urządzenie medyczne co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i efektywności. Intraject umożliwia niechirurgiczną odnowę skóry. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz samoodtwarzanie kwasu hialuronowego. Dają efekt zagęszczenia, ujędrnienia skóry. Dzięki Intraject poprawisz owal twarzy zredukujesz lub spłycisz zmarszczki oraz blizny.

Autorski masaż Kobidomasaż twarzy w Belle Spa&Clinic to połączenie Kobido z innymi technikami japońskimi. Umożliwia pobudzenie ukrwienia, dotlenienie, pobudzenie metabolizmu, zwiększenie przepływu limfy a także stymulowanie wytwarzania kolagenu. Jest to masaż typowo liftingujący.

Masaż sportowy – ma na celu pomoc w utrzymaniu kondycji i sprawności ciała oraz zapobieganie urazom i kontuzjom. Idealny zarówno przed jak i po wysiłku fizycznym.