lokale usługowe piasecnzo

Lokale usługowe i mieszkalne w Piasecznie

Piaseczno to podwarszawska miejscowość, która przyciąga wiele osób poszukujących przyjaznego miejsca do życia. Jest dobrze skomunikowane z Warszawą, dzięki czemu dojazd do pracy czy uczelni nie jest ani uciążliwy, ani czasochłonny. Dodatkowo, znajdziemy tu wszystko czego potrzeba do komfortowego życia – tereny zielone, rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową, ale również przedszkola i szkoły, w której opieka nad maluchami i edukacja realizowane są na wysokim poziomie. Z racji liczby mieszkańców jest to również dobre miejsce na prowadzenie biznesu, stąd też duże zainteresowanie lokalami usługowymi. Osiedle Bliskie Piaseczno to jedna z inwestycji, o której warto wiedzieć więcej.

Nowe mieszkania Piaseczno

Osiedle Bliskie Piaseczno jest inwestycją na ten moment  będącą jeszcze w trakcie realizacji. Nowoczesność, ciekawie zaprojektowane dziedzińce sprzyjające integracji i rekreacji oraz ergonomiczne rozkłady mieszkań to tylko niektóre z mocnych stron nieruchomości, o które zadbał ceniony deweloper Ghelamco, znany już dobrze z wielu innowacyjnych inwestycji w stolicy. Tu bez trudu znajdziesz mieszkanie, które metrażem idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Klienci mogą wybrać swoje cztery kąty spośród 156 lokali mieszalnych oddawanych do ich dyspozycji w pierwszym etapie. Dostępne są zarówno mieszkania składające się z dwóch pokoi, jak i te większe: trzy- i cztero-pokojowe idealnie sprawdzające się w przypadku rodzin z dziećmi. Ponadczasowa architektura, niska trzypiętrowa zabudowa w połączeniu z zadbaną przestrzenią wspólną stworzą niepowtarzalny klimat. Możesz również zdecydować, czy chcesz zamieszkać w lokalu z balkonem, ogródkiem tarasowym a może przeszkloną loggią. Zdecyduj na czym zależy Ci najbardziej i ciesz się tym każdego dnia!

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Bliskie Piaseczno to idealne połączenie funkcji mieszkaniowych, wypoczynkowych oraz usługowo-handlowych. Wpływ na to mają komfortowe i dobrze doświetlone mieszkania, liczne tereny rekreacyjne oraz bliskość mniejszych i większych sklepów. W okolicy znajdują się przedszkola i szkoły oraz miejsca takie jak place zabaw i boiska, dzięki którym dzieci z pewnością nie będą się nudzić.

Lokale usługowe Piaseczno

Bliskie Piaseczno to również lokale usługowe, w których rozwiniesz swój biznes. W inwestycji powstanie 27 lokali usługowych, które zlokalizowane będą wokół funkcjonalnie zaaranżowanych zielonych i otwartych dziedzińców. Wśród przyszłych klientów znajdą się z pewnością nie tylko mieszkańcy osiedla Bliskie Piaseczno, ale również okolicznych bloków mieszkalnych. Na chwilę obecną mieszka tam aktualnie ok 8 tysięcy mieszkańców. Właściciele lokali usługowych będą mogli korzystać z miejsc parkingowych położonych w hali garażowej.