Lokale usługowe i mieszkalne w Piasecznie

Piaseczno to podwarszawska miejscowość, która przyciąga wiele osób poszukujących przyjaznego miejsca do życia. Jest dobrze skomunikowane z Warszawą, dzięki czemu dojazd do pracy czy uczelni nie jest ani uciążliwy, ani czasochłonny. Dodatkowo, znajdziemy tu wszystko czego potrzeba do komfortowego życia – tereny zielone, rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową, ale również przedszkola i szkoły, w której opieka nad maluchami i edukacja realizowane są na wysokim poziomie. Z racji liczby mieszkańców jest to również dobre miejsce na prowadzenie biznesu, stąd też duże zainteresowanie lokalami usługowymi. Osiedle Bliskie Piaseczno to jedna z inwestycji, o której warto wiedzieć więcej.

Nowe mieszkania Piaseczno

Osiedle Bliskie Piaseczno jest inwestycją na ten moment  będącą jeszcze w trakcie realizacji. Nowoczesność, ciekawie zaprojektowane dziedzińce sprzyjające integracji i rekreacji oraz ergonomiczne rozkłady mieszkań to tylko niektóre z mocnych stron nieruchomości, o które zadbał ceniony deweloper Ghelamco, znany już dobrze z wielu innowacyjnych inwestycji w stolicy. Tu bez trudu znajdziesz mieszkanie, które metrażem idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Klienci mogą wybrać swoje cztery kąty spośród 156 lokali mieszalnych oddawanych do ich dyspozycji w pierwszym etapie. Dostępne są zarówno mieszkania składające się z dwóch pokoi, jak i te większe: trzy- i cztero-pokojowe idealnie sprawdzające się w przypadku rodzin z dziećmi. Ponadczasowa architektura, niska trzypiętrowa zabudowa w połączeniu z zadbaną przestrzenią wspólną stworzą niepowtarzalny klimat. Możesz również zdecydować, czy chcesz zamieszkać w lokalu z balkonem, ogródkiem tarasowym a może przeszkloną loggią. Zdecyduj na czym zależy Ci najbardziej i ciesz się tym każdego dnia!

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Bliskie Piaseczno to idealne połączenie funkcji mieszkaniowych, wypoczynkowych oraz usługowo-handlowych. Wpływ na to mają komfortowe i dobrze doświetlone mieszkania, liczne tereny rekreacyjne oraz bliskość mniejszych i większych sklepów. W okolicy znajdują się przedszkola i szkoły oraz miejsca takie jak place zabaw i boiska, dzięki którym dzieci z pewnością nie będą się nudzić.

Lokale usługowe Piaseczno

Bliskie Piaseczno to również lokale usługowe, w których rozwiniesz swój biznes. W inwestycji powstanie 27 lokali usługowych, które zlokalizowane będą wokół funkcjonalnie zaaranżowanych zielonych i otwartych dziedzińców. Wśród przyszłych klientów znajdą się z pewnością nie tylko mieszkańcy osiedla Bliskie Piaseczno, ale również okolicznych bloków mieszkalnych. Na chwilę obecną mieszka tam aktualnie ok 8 tysięcy mieszkańców. Właściciele lokali usługowych będą mogli korzystać z miejsc parkingowych położonych w hali garażowej.

Technologia DTF

Technologia DTF sprawia, że możliwe staje się pominięcie lub znaczne ograniczenie niedogodności, które związane są z wykonywaniem nadruków bezpośrednich na tekstyliach. 

Technologia DTF – na czym polega?

DTF czyli z ang. Direct to Film, oznacza przygotowanie transferu z cyfrowego obrazu. Drukowanie odbywa się na specjalnej folii, potrzebny jest sypki klej oraz prasa termiczna. Dzięki nim możliwe  jest przeniesienie całego wydrukowanego obrazu na tekstylia. DTF jest rozwiązaniem dla osób o różnych możliwościach budżetowych. Najbardziej ekonomicznym wariantem jest drukowanie na drukarkach pigmentowych. Drukarki desktopowe, profesjonalne drukarki do druku bezpośredniego oraz drukarki rolowe mogą być zaadoptowane do produkcji transferów DTF.

Czytaj dalej Technologia DTF

Technologia Xypex

Technologia i produkty Xypex znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uszczelnienie i ochrona konstrukcji betonowych. Kapilary są naturalną częścią betonu i sprawiają, że jest on przepuszczalny dla wody i innych cieczy. Technologia Xypex umożliwia chemiczną modyfikację tego materiału. Dzięki jego zastosowaniu kapilary, pory czy rysy w betonie wypełnione zostają nierozpuszczalną strukturą krystaliczną. Struktura ta staje się częścią betonu i dzięki niej beton również staje się nieprzepuszczalny, nawet poddany wpływowi wysokiego ciśnienia hydrostatycznego.

Jakie są zalety stosowania produktów Xypex?

Xypex może być aplikowany powierzchniowo lub w postaci domieszki do betonu. Aplikacja produktu może mieć miejsce zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej konstrukcji betonowej. Kierunek parcia wody czy innych płynów nie ma tu znaczenia. Kolejną zaletą jest trwałość produktu – nie można go rozwarstwić, rozedrzeć czy przebić. Gruntowanie czy wyrównywanie podłożona nie jest wymagane przed jego aplikacją. Naroża czy krawędzie nie muszą być w żaden sposób zabezpieczone. Xypex nie wymaga również zabezpieczeń w trakcie wykonywania wykopów czy układania stali.

Czytaj dalej Technologia Xypex

Kosmetyczka – czy warto pracować w tym zawodzie?

Zawód kosmetyczki cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych kobiet, które szukają dla siebie miejsca na rynku pracy. Zainteresowanie usługami kosmetycznymi, podologią i medycyną estetyczną jest obecnie nieporównanie większe niż jeszcze chociażby 20 lat temu. Co więcej, gabinety kosmetyczne coraz chętniej odwiedzają również mężczyźni. Kwestia wyglądu i możliwości wpływania na nasz wizerunek są obecnie ogromne. Jakie są plusy i minusy pracy w zawodzie kosmetyczki?

Czytaj dalej Kosmetyczka – czy warto pracować w tym zawodzie?

Dachy solarne – dlaczego warto je instalować?

Dachy solarne to niezwykle praktyczne rozwiązanie z dziedziny fotowoltaiki. W tej chwili zdobywają ogromną popularność nie tylko dzięki technicznym innowacjom, których na przestrzeni ostatnich lat stały się symbolem, ale również dzięki korzystnym cenom. Dlaczego każdy właściciel domu jednorodzinnego powinien rozważyć montaż dachu solarnego i jakie płyną z tego korzyści?

Czytaj dalej Dachy solarne – dlaczego warto je instalować?