Indiba Deep Care

Zabiegi na ciało i twarz z Indiba® Deep Care

Jedną z technologii wykorzystywanych w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji (CKR) jest terapia Indiba. Urządzenie Indiba® Deep Care jest naszym sprzymierzeńcem w walce z wieloma niedoskonałościami. Na jakich obszarach pracują specjaliści z CKR? Z jakich zabiegów mogą Państwo skorzystać?

Odzyskaj naturalne piękno z Indiba® Deep Care

Efekty możliwe do uzyskania dzięki innowacyjnej terapii Indiba Deep Care to przede wszystkim:

  • odmłodzenie twarzy i ciała
  • redukcja cellulitu
  • poprawa ujędrnienia i nawilżenia skóry
  • przyspieszenie procesu gojenia ran
  • rewitalizacja pochwy oraz miejsc intymnych
  • redukcja białych i czerwonych rozstępów
  • zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
  • modelowanie sylwetki

Zabiegi na twarz

Indiba® Deep Care jest innowacyjną metodą, dzięki której możliwe jest szybkie i skuteczne ujędrnienie skóry twarzy, Redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności i korekcja owalu twarzy sprawiają, że uzyskujemy widoczny efekt ani-aging. Metoda polega na bezpiecznym ogrzewaniu tkanek skutkującym regeneracją i nawilżeniem (lifting twarzy).

Nad jakimi obszarami pracują specjaliści?

W trakcie zabiegu specjalista pracuje nad wybranym obszarem. W obrębie twarzy koncentruje się na redukcji zmarszczek, korekcji owalu twarzy i poprawie elastyczności skóry.

Gdy zabieg koncentruje się na oczach specjalista pracuje nad redukcją zmarszczek, worków pod oczami, efektem rozjaśnienia skóry oraz niwelowaniem problemu opadających powiek. W obrębie dekoltu uzyskać możemy ujędrnienie skóry, lepsze nawilżenie oraz zniwelowanie drugiego podbródka.

Zabiegi na ciało

Dzięki stopniowemu podgrzewaniu tkanek w obrębie obszaru zabiegowego uzyskujemy efekt nawilżenia i ujędrnienia skóry, który zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.

W trakcie zabiegu specjalista skupia się na jednym z obszarów: ramiona, blizny, boczki, plecy, piersi, brzuch, uda lub pośladki. Efekty to głównie redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, poprawa kształtu.

Czy Indiba® Deep Care jest też dla mężczyzn?

Panowie również mogą doświadczyć korzystnych skutków poddania się terapii. Np. dzięki Indiba® Deep Care możliwa jest korekta linii żuchwy, redukcja blizn potrądzikowych, czy też poprawa nawilżenia skóry, która jest podrażniona codziennym goleniem. U panów również możemy uzyskać redukcję tkanki tłuszczowej w wybranym obszarze, ujędrnienie i poprawę nawilżenia skóry.

Poza kosmetologią, CKR oferuje szeroki zakres usług. CKR Konstancin-Jeziorna specjalizuje się w rehabilitacji, rehabilitacji neurologicznej i chirurgii kręgosłupa. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki.