usługi pogrzebowe Warszawa - kwiaty na pogrzeb

Usługi pogrzebowe w Warszawie

Prestige – Zakład pogrzebowy Warszawa świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolic.

Organizacja i obsługa pogrzebów

Zakład pogrzebowy Prestige oferuje Państwu obsługę samej ceremonii, ale również pomoc potrzebną w organizacji pogrzebów zarówno wyznaniowych jak i świeckich.

Gdy organizowane są pogrzeby świeckie, obsługą ceremonii zajmuje się Mistrz Ceremonii. W przypadku pogrzebów wyznaniowych, na przykład pogrzebów katolickich zakład pogrzebowy jest pośrednikiem w kontaktach z parafią, zajmuje się dowozem ciała na miejsce i służy pomocą w podczas przeniesienia trumny z kościoła na cmentarz.

Trumny oraz urny

Zakład pogrzebowy Prestige oferuje Państwu trumny i urny wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mogą Państwo również liczyć na pomoc pracownika zakładu w kwestii wyboru rozwiązania dostosowanego do oczekiwań i możliwości finansowych.

Sprzątanie grobów Warszawa

W ofercie zakładu pogrzebowego Prestige znajdą Państwo kompleksowe usługi sprzątania grobów, zarówno przed świętami jak i regularnie (w ramach wykupionego abonamentu).

Pracownicy zakładu korzystają ze środków bezpiecznych dla marmuru, które nie pozostawiają przebarwień ani śladów.

Nekrologi

Pracownicy zakładu mogą przygotować dla Państwa nekrologi. Typowe nekrologi mogą być wzbogacone o dodatkowe elementy takie jak np. cytaty, czy wiersze.

Zdjęcia nagrobkowe

W ofercie zakładu pogrzebowego Prestige znajdują się również zdjęcia nagrobkowe. Pracownicy mogą przygotować fotografie do nadruku przykładowo na porcelanie lub przekleić gotowy wydruk do płyty betonowej lub marmurowej.

Zdjęcia nagrobkowe wykonywane są na porcelanie, dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość wykonania, trwałość, jak również odporność nadruku na blaknięcie. Zdjęcia nagrobkowe montowane są przy pomocy specjalnego silikonu zapewniającego trwałość połączenia na długie lata.

Organizacja stypy

W ofercie zakładu jest również organizacja stypy wraz z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Rodzina zmarłego nie zawsze ma czas, siłę i chęć do zajmowania się sprawami takimi ja stypa po odejściu bliskiej dla nich osoby.

Pracownicy zakładu pogrzebowego mogą przejąć na siebie obowiązki takie jak kontakt z salą restauracyjną, w której organizowana ma być uroczystość. Mogą również zaproponować rodzinie kilka ofert restauracji, w których organizowane są przyjęcia konsolacyjne w Warszawie.

Zakład pogrzebowy Prestige zajmuje się również kwiatami na pogrzeb oraz zapewnieniem oprawy muzycznej pogrzebu.