zamówienia publiczne

Blog o zamówieniach publicznych

Blog zamówienia publiczne adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką prawa zamówień publicznych.

Zamówienia publiczne – poruszane zagadnienia

Na blogu poruszanych jest szereg zagadnień istotnych zarówno dla wykonawców jak i podmiotów zamawiających. Z wpisów dowiesz się m.in. jak należy przeprowadzić postępowanie publiczne, aby środki publiczne zostały wydane efektywnie oraz w jaki sposób wyłonić Wykonawcę, który podoła powierzonemu mu zadaniu i wykonana zamówienia we właściwy sposób. To jedne z dylematów z jakimi zmagają się zamawiający.

Jakich odpowiedzi poszukują Wykonawcy? Wykonawcy chcą dowiedzieć się jak wyprzedzić konkurencję i efektywnie realizować swoje uprawnienia w procesie udzielania zamówień publicznych.

Na blogu poruszane są również kwestie takie jak niedociągnięcia prawa zamówień publicznych. Autorka zachęca również czytelników do wzięcia udziału w dyskusji i dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami.

Blog Zamówienia Publiczne to także miejsce, w którym każdy znajdzie ciekawe informacje, akty prawne oraz będzie miał możliwość skorzystania z szybkiej porady on-line.

Dodatkowe tematy

Autorka bloga zamówienia publiczne dzieli się również informacjami z zakresu mediacji. Mediacje stanowią pozasądową formę rozwiązywania sporów. Autorka bloga zainicjowała utworzenie i kieruje Ośrodkiem Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych.

Zainteresowane firmy mogą zamieszczać na blogu swoje reklamy, informacje o oferowanych usługach, szkoleniach, które proponują, publikacjach na indywidualnie uzgodnionych warunkach.